درباره وبلاگ


شهرمن؛بندرکنگ،استان هرمزگان

تنهاچیزی که فروغش به خاموشی
نمی گراید،دوستیهای پاک است.

هرکس به طریقی دل ما میشکند
بیگانه جدا،دوست جدا میشکند؛
بیگانه اگرمی شکندحرفی نیست
من درعجبم دوست چرا میشکند.

مدیر وبلاگ : برهان راشدی
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
بــرهان
شهر من،شهر زیبای تاریخی بندرکنگ
بنام خداوند بزرگ ومهربان

سلام دوستان.رمضان ماه عبادت وبندگی با راز ونیاز در راه پاک الله معبود جهان است.پیامبر بزرگوار امت حضرت محمد (ص) فرمایش نموده:خواب روزه دار عبادت است ونفس کشیدن او تسبیح.و نیز رسول خدا(ص)چنین میگوید:اگر كسی در این ماه، یك آیه از قرآن، تلاوت كند، ثوابش مثل كسی است كه در غیر ماه رمضان، یك بار قرآن را ختم كرده باشد.

 


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


پنجشنبه 28 خرداد 1394 :: نویسنده : برهان راشدی
نظرات ()
بنام خداوند یکتا
سلام وعرض ادب دارم خدمت همه ی بینندگان بلاگ برهان.غرور؛ یعنى اطمینان و آرامش قلب نسبت به آنچه که با هواى نفس موافق بوده و طبیعت انسان به آن تمایل داشته باشد. منشأ این گرایش، جهالت یا وسوسه‌هاى شیطانى است. غرور از صفات زشتى است که هر گروه یا فردی می‌توانند به نوعى گرفتار آن باشند.یکی از مهمترین دلیل بوجود آورده شدن حس مغروریت در بین مردان وزنان علل الخصوص جوانان بهاء دادن و الگو قرار نشان دادنشان در یک گروه است.خود را گم کرده وچنان بلند بلند پرواز میکنند که در آسمان پاک الهی با سر به زمین فرود می آیند.این هم نه بخاطر ما هست که مقام وبهاءبه آنان داده ایم.بلکه نادانی،نفهمی واز جاهلیت خودشان است که سوءبرداشت میکنند ومورد غضب خدا قرار می گیرند.غرور بعنوان یکی از هفت گناه کبیره نزد الله محسوب میشود.
نکوهش غرور در قرآن مجید:در قرآن کریم میخوانیم؛این روى گردانى به خاطر آن است که گفتند: هرگز آتش [دوزخ در روز قیامت] جز چند روزى به ما نمی‌رسد و آنچه همواره افترا و دروغ [به خدا] می‌بستند، آنان را در دینشان مغرور کرده است‏.اى مردم! از پروردگارتان پروا کنید، و بترسید از روزى که هیچ پدرى چیزى [از عذاب دوزخ را] از فرزندش دفع نمی‌کند، و نه هیچ فرزندى برطرف کننده چیزى از [عذاب] پدر خویش است. بی‌تردید وعده خدا حق است، پس زندگى دنیا شما را نفریبد، و مبادا شیطان شما را به [کرم و رحمت] خدا مغرور کند.مؤمنان را ندا می‌دهند: آیا ما [در دنیا] با شما نبودیم؟ می‌گویند: چرا، ولى شما خود را [به سبب نفاق و دشمنى با خدا و رسول] در بلا و هلاکت افکندید و به انتظار [خاموش شدن چراغ اسلام و نابودى پیامبر] نشستید و [نسبت به حقایق] در تردید بودید و آرزوها [ى دور و دراز و بی‌پایه،] شما را فریفت، تا فرمان خدا [به نابودى شما] در رسید و [شیطان] فریبنده، شما را فریب داد.
و در کلام آخرم این رو بنویسم که اگر من به تو ای پسر خوب،دوش تا دوش ت قرار گرفتم به خود مغرور نشو که همه در فکر خود باشند و من در فکر موفقیت تو.
موفقیت با کبر وغرور حاصلخیز نیست.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


دوشنبه 25 خرداد 1394 :: نویسنده : برهان راشدی
نظرات ()
بنام خداوند بزرگ و رحمان
دوستان  وشهروندان کنگی سلام.در فصل ۹۳/۹۴فوتبالی که گذشت.تیم فوتبال جوانان دریانوردان بندرکنگ توانست نایب قهرمانی خود را در مسابقاب لیگ جوانان شهرستان بندرلنگه با نیروی های بومی و یک دست جوان خود بدست بیاورد.جا دارد از همه ی بازیکنان و مسئولین اجرائی که روی نیمکت و درون زمین دست به دست هم دادن که موفقیت این تیم رو رقم بخورد تشکر وسپاس گویم.همچنین از همه بچه های غیور وجوانان دریا دل این باشگاه بزرگ و پر هوادار صمیمانه و خالصانه ممنون ومتشکرم وبه همه تبریک عرض میکنم و دست همگی رو محکم میفشارم ومیبوسم.در این کامنت تصاویری از  تیم جوانان در یک قاب عکس دسته جمعی و تصویری مربوط به مراسم اهدای جام رو براتون گذاشتم.
امیدوارم مورد توجه همه بازیکنان،مسئولین عزیز  و همشهریان خوب کنگی و هواداران همراه ما قرار بگیرد.

اسامی کادر اجرائی تیم فوتبال جوانان دریانوردان بندرکنگ:سرمربی عبدالرحمن صفا.سرپرست برهان راشدی.مربی علی منفرد.کمک مربی محمد زارع پور.پزشکیار مرتضی ملایی.تدارکات رضا پورخادم

اسامی بازیکنان تیم فوتبال جوانان دریانوردان بندرکنگ،به ترتیب ایستاده از سمت راست تصویر:کاپیتان فارس قاسمی.محمد امین زارع.اسماعیل اعمی خوردگانی.امین حلافی زاده.احمد بحری.میثم بطرانی.محمد بهانسته.فهد احمد زاده.بازیکنان نشسته از سمت راست:اسعد روغنی.محمد منشی باشی.فرید تاینده.علی محجوبی.عبدالواحد چرخ زن.محمد سلیمی.محمد راغ

ولید دهقان نیز عضو این تیم فوتبال جوانان بوده که هم اکنون در دوره آموزشی خدمت سربازی میباشد.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


یکشنبه 17 خرداد 1394 :: نویسنده : برهان راشدی
نظرات ()
بنام الله پروردگار بزرگ بخشنده ومهربان
سلام به یکایک دوستان وهمراهان خوب و بدبلاگ برهان.خداوند به پاکی درون تک تک بشر و ناپاکی درون وبیرون همه ی موجودات آگاه است.هیچ عملی از دید خدا پنهان نمانده.خداوند خود بر اعمال ما ناظر است.خداوند خود بر توبه وبخشش ما بیشتر می نگرد.ای کسانی که  خود را به جایگاه بلندمرتبه ومقام خدایی رسانیده اید ومدام می گویید که فلان وفلان کس رو نمی بخشیم حلال نمی کنیم،یادتان باشد که اگر جهنمی باشد اول آتش ش گریبان خودتان می گیرد.لیکن الله بعضی از زاهدان وپاکبازان را در همین دنیا مجازات عمل زشتشان قرار داده و آنهارا بخشیده است.و شما رو نیز مورد امتحان قرار داده وهنوز نبخشیده واز بی حیا بودنتان در نخواهد گذشت وچه ممکن که شما را نخواهد بخشید.شما گنه کاران فریبب دهنده انسانهای پاک الله بوده اید.خود ب فکر بخشش باشید که در مرحله ای نیستید دیگران از شما طلب بخشش وحلالیت کنند.گنه کاران رو نمیشود نبخشید و از قبل آنانرا به افراد نابخشودنی شناخت وجهنم را خانه ی ابدی آنان دانست.خداوند یکتا بخشنده ومهربان است،می بخشد.نیازی به طلب بخشش از یک مشت خودگنه کار نیست. که شاید این چنین اشخاصی ما رو نبخشند.ایشان خودشان غرق گناه اند.انسانها در مقابل کارهای نیک خود نیز باید در قیامت جوابگو باشند.شاید کسانی که ب ظاهر پاک وبهشتی هستن در آخرت سر از جهنم در آوردن.من نیز کسانی که قصد اخلال در زندگی ام داشتن.کسانی که قصد بظاهر ریختن آبروی من را داشتن به خدا واگذارشان میکنم.نبخشیدن کار من نیست.بخشش نیز اذان الله است وبس.من فقط از اون عده بی حیا،جاهل،نادان،فاسد،فحشا،بی عفت وبی شرف گذشت میکنم.
من امیدوارم خداوند شما را دراین دنیا مجازات نکند.چون که بس عذاب آخرت سخت تر وسهمگین تر است.من در قیامت منتظرت می مانم تا ببینم خداوند من را بیشتر عذاب می دهد یا تو...!!!
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


شنبه 16 خرداد 1394 :: نویسنده : برهان راشدی
نظرات ()
بنام خداوند بزرگ ومهربان
سلام به همه ی خوبان همراه وبم.فرا رسیدن ایام عید شعبان را به همه ی مسلمین تبریک وتهنیت میگویم. علل الخصوص این یوم شریف وزیبا به فروزندگان صبر در امامت مبارک باد.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


جمعه 8 خرداد 1394 :: نویسنده : برهان راشدی
نظرات ()


 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو